top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Vandenilinio Vandens Gertuvė

00022
€300.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šiandien aplink mus vis daugiau ir daugiau yra sveikos gyvensenos šalininkų, tačiau ekspertai sako, kad be švaraus vandens, dietos, rėžimas, mankštos yra neveiksmingos, tačiau mažai žmonių žino, kad vanduo su nuostabiomis atkuriamosiomis savybėmis, tikrai egzistuoja. Kasdienis tokio vandens naudojimas padeda susidoroti su hipertenzija, širdies ir kraujagyslių ligomis, užkirsti kelią diabeto vystymuisi ir net onkologijai.

Kur gauti „gyvą vandenį”? Rasti tikrai naudingą skystį nėra lengva. Šiandien Fohow turi state-of-the-art vandens aktyvatorių,” Yang SHENG H2, kuris, elektrolizės pagalba, greitai aktyvina vandens molekules ir sudaro daug vandenilio jonų. Toks aktyvus „gyvas” vanduo atkuria mūsų sveikatą. Japonai reguliariai geria „vandenilio vandenį”, praturtintą vandeniliu. Šis elementas laikomas vienu iš stipriausių antioksidantų: jis prasiskverbia į ląsteles ir neutralizuoja kenksmingus laisvuosius radikalus, apsaugo nuo jų susidarymo. Laisvieji radikalai, pasak šiuolaikinių mokslininkų, yra pagrindiniai mūsų sveikatos priešai. Jie oksiduoja riebalų rūgštis ant ląstelių membranos, sukelia žalą, pagreitina kūno senėjimo procesą. Be to, laisvieji radikalai puola genus, sutrikdo molekulinę struktūrą, sukelia sutrikimą organizme. Reguliariai naudojant vandeniliu prisotintą vandenį, ląstelėse vyksta mažiau patologinių pokyčių, jose atkuriama energiją, atsikratoma žalos. Dėl to organizmas pradeda atsigauti savarankiškai, sustiprėja imunitetas, pagerėja sveikata. „YANG SHENG H2” aktyvatorius leidžia jums gauti vandenį praturtintą vandeniliu iš geriamojo vandens per 5 minutes. Tai stilingas, patogus, visiškai saugus įrenginys. Stiklinis indas yra nedidelio dydžio, įrengtas patogus adapteris – jis gali būti naudojamas biure, namuose, kelionės metu.

Išsaugoti prekę
bottom of page