top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Vaisinė pasta "Meigui"

00010
€16.50
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Skatina maisto medžiagų pasisavinimą žarnyne, padeda kai užkietėję viduriai ir laisvi viduriai, padeda, kai riebalų didelis kiekis kraujyje, papildo žarnyną medžiagomis skatinančiomis bakterijų dauginimąsi žarnyne, ir kt.

Vaisinės pastos „Meigui“ sudedamųjų dalių veikimas:

  • Palaiko žarnyno funkciją.
  • Padeda, kai užkietėja arba laisvi viduriai.
  • Palaiko žarnyno funkciją, kai vartojami antibiotikai, cheminiai vaistai.
  • Padeda, kai senėja oda, palaikyti odos stangrumą, lygią ir elastingą odą.

Sudėtis: prebiotikai, rožių žiedų ekstraktas, stachiozė, oligoksilo, oligosacharidai, ir kt. Nėra cukraus.

Prebiotikai - Prebiotikų sąvoka atsirado vos prieš dešimtį metų, bet jų reikšmė orgnizmui jau yra patvirtinta puikiais klinikinių tyrimų rezultatais. Tai yra oligosacharidai, sudarantys sąlygas sėkmingai vystytis probiotinėms žarnyno bekterijoms. Pakankamas gaunamų prebiotikų kiekis užtikrina, kad probiotinės bakterijos gaus maisto ir galės daugintis. Galima sakyti, kad oligosacharidai gali subalansuoti žmogaus žarnyno mikroflorą, o tuo pačiu užtikrinti mūsų žarnyno veiklą.

Stachiozė – priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu ji patenka tiesiai į virškinamai į traktą ir maitina bifidobakterįjas bei kitą naudingąją mikroflorą.

Oligoksilozė – aktyvizuoja naudingą žarnyno mikroflorą; sudaro sąlygas palaikyti minkštą išmatų konsistenciją.

Oligosacharidai – padeda palaikyti žarnyno funkciją, kai vartojami antibiotikai.

Naudojimas:vaisinė pasta „Meigui“ tinka visoms žmonių grupėms be apribojimų. Vartojam likus pusvalandžiui iki valgio nuo vieno arbatinio šaukštelio iki vieno valgomojo šaukšto. Galima sučiulpti ją vieną arba gerti su arbata. Rekomenduojama vartoti ne mažiau 7-14 dienų. Galima pastą „Meigui“ vartoti ilgą laiką.

Pakuotė:tūbelė 120 g. Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Laikymo sąlygos: tamsioje vėsioje vietoje.

Išsaugoti prekę
bottom of page