top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Tonizuojanti Arbata "Boss"

00009
€33.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Baltoji arbata yra visame pasaulyje žinoma elitinė kinų arbatos veislė. Ji surenkama rankomis, iš krūmų pašalinant tik viršutinius pumpurus ir jaunus lapus. Po virimo arbata įgauna aukso-žalios spalvos spalvą, turi lengvą skonį ir malonų aromatą.

Skirtingai nuo juodosios ir žaliosios arbatos, kuri Kinijoje buvo girta tūkstančius metų, baltoji arbata buvo laikoma ypač brangia, todėl iš pradžių buvo prieinama tik imperatoriui ir jo šeimai. Baltoji arbata Kinijoje vadinama „nemirtingumo eliksyru“ dėl savo gebėjimo greitai išgydyti žaizdas, atkurti jėgą. Natūralūs „Fohow Boss“ arbatos ingredientai suteikia jai unikalų poveikį: ji pagreitina medžiagų apykaitos procesus, stabilizuoja kraujospūdį, aktyvina toksinų pašalinimą iš organizmo.

Sudėtis: baltoji arbata, Cyclocarya paliurus, Ampelopsis, Aspalathus linearis (rooibos). Baltojoje arbatoje gausu vitaminų A, B, C, E, P, joje yra flavonoidų, polifenolių, eterinių aliejų. Gamybos procese baltoji arbata patiria mažiausią oksidacijos procesą, tai yra brangiausia veislė.

Arbatos savybės:

  • Mažina nuovargį ir ramina;
  • Sumažina aukštą kraujospūdį;
  • Nuolat naudojant arbatą „Boss“, skatina organizmo detoksikaciją;
  • Valo nuo kenksmingų riebalų kraują;
  • Turi priešuždegiminį poveikį;
  • Veiksmingai reguliuoja kepenų darbą ir gerina virškinimą;

Pakuotėje: 20 paketėlių po 3 g.

Galiojimo laikas: 36 mėnesiai.
Išsaugoti prekę
bottom of page