top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Pleistrai nuo skausmo Yin-Yang

00026
€55.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Magic Yin-Yang pleistras yra skirtas išoriniam naudojimui.
Remiantis vieno iš Fohow tyrimų instituto specialistų receptu, perduodamu jo šeimoje iš kartos į kartą daugiau nei 100 metų!

Šiame gaminyje įmonė įdiegė transderminės adsorbcijos technologiją, kurios dėka jis turi labai greitą ir pastebimą poveikį.

Tradicinėje kinų medicinoje yra išorinės terapijos metodas, kai kūno paviršius naudojamas vidaus ligoms gydyti. Jis pagrįstas meridianų ir akupunktūros taškų, susijusių su tam tikrais vidaus organais, doktrina.

Tradicinė kinų medicina visada kalba apie Yin ir Yang pusiausvyros svarbą.
Produkto pakuotėje yra dviejų tipų pleistrai ir kiekvienas iš jų turi savo ypatybes.
Šiuos pleistrus galite klijuoti tam tikrose kūno vietose, o vaistiniai komponentai per akupunktūros taškus prasiskverbs į kūną ir sureguliuos vidaus organų veiklą, atkurdami gerą savijautą, malšindami uždegimus ir skausmą.

Pleistrų veikimas visų pirma skirtas meridianų valymui. Jie skiriasi spalva, nesupainiosite. Pavyzdžiui, dėl lėtinių sąnarių problemų galite naudoti paeiliui: dieną -Yang, o naktį – YIN. Idealu naudoti viską kartu: BEM masažas, energetinis balzamas ir nauji pleistrai.

Pakuotėje yra 10 Yang (šildančių) ir 10 Yin (šaldančių) pleistrų. Pakuotė skirta 1 kursui, trunkančiam 10 dienų.

MAGIC YIN-YANG Fohow pleistro su šildančiu efektu sudėtis: medicininis elastinis audinys, drakono medžio sakai, dygminas, olibanas, miros sakai, skorpionas, skolopendra, gencijono šaknis, stephanijos šaknis ir kt.
MAGIC YIN-YANG Fohow pleistro su vėsinančiu efektu sudėtis: medicininis elastingas audinys, metilo laktatas, kininė angelika, laktifloros bijūnai, žiemkenčių eterinis aliejus, gencijono šaknis, stefanijos šaknis ir kt.

Kontraindikacijos: alergija komponentams. Nėščios moterys ir maži vaikai turi naudoti atsargiai.

Išsaugoti prekę
bottom of page