top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Masažinis gelis

00025
€11.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Šio produkto sudėtyje yra išskirtinai natūralūs augaliniai komponentai. Natūralių augalinių komponentų išgavimui panaudota pažangi kvantinė technologija. Gelis prasiskverbia giliai į odą ir daro ją glotnią, elastingą ir švelnią. Sukuria apsauginį barjerą, kuris saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir suteikia odai minkštumą, švelnumą ir stangrumą.

Sudėtis: gliukozė, aloe vera, alyvuogių, ricinų, avokadų ir kiti aliejai, ryžių sėlenų vaško hidridas, sojos lecitinas, įvairių uogų ekstraktai, bijūno šaknies ekstraktas, fenoksietanolis, etilheksilglicerolis, guaro ir ksantano derva.

Šis gelis tai natūralus augalinis preparatas, sukurtas specialiai naudoti kartu su Fohow kūno bioenergomasažuokliu (bioenergomasažuoklio paskirtis yra toksinų šalinimas, kraujo valymas, energetinių kanalų valymas, medžiagų apykaitos stimuliavimas). Naudojant juos kartu, gelis sustiprina energetinių kanalų valymą ir žymiai sumažina skausmą. Atkuria ir palaiko kūno energingumą ir gyvybines jėgas. Naudojant gelį kartu su bioenergomasažuokliu pagreitėja sveikatinimo procesas.

Gelio nereikia nuplauti. Tepkite nedideliu kiekiu tą vietą, kurią masažuosite.

Kiekis: 300 ml.

Išsaugoti prekę
bottom of page