top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Kalcio kapsulės "Haicao Gai"

00006
€33.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Fohow kalcio kapsulės Haicao Gai – tai pirmasis natūralus skystas kalcio maisto papildas, išskirto iš visiškai natūralios žaliavos, todėl žmogaus organizme kalcis yra lengvai absorbuojamas ir maksimaliai pasisavinamas.

Kalcis – tai mineralas, kurio žmogaus organizme yra daugiausiai. Kalcis sudaro 1,5 – 2% žmogaus svorio. 99% žmogaus kalcio yra dantyse ir kauluose, o likęs 1% kalcio – minkštųjų audinių ląstelėse. Kalcis yra būtinas organizmo gyvybinėms funkcijoms. Kalcis reikalingas ne tik mūsų kaulams ir dantims, bet ir raumenims, kraujo krešėjimui, nervų, inkstų bei kvėpavimo veiklai, širdies darbui, hormonų išsiskyrimo stimuliacijai. Labai svarbu, kad organizmas gautų pakankamą kalcio kiekį vaikystėje ir jaunystėje, taip sumažinama osteoporozės (kaulų retėjimo) vystymosi bei kaulų lūžių rizika. Vaikams dėl kalcio trūkumo gali deformuotis kaulai (rachitas) ir sulėtėti augimas. Papildomai vartojant kalcį rečiau genda dantys, be to, išvengiama skausmingų raumenų spazmų ar net padidinto kraujospūdžio. Organizmas kalcio pats negali pasigaminti, todėl jo reikia gauti su maistu arba papildomai vartoti šio mineralo preparatus.

Sudėtis: kalcis iš jūros dumblių, augalinis aliejus, želatina (gauta iš sojų). Vienoje kapsulėje yra 160 mg elementinio kalcio (20% rekomenduojamos paros normos).

Žalieji jūros dumbliai – natūralus lengvai organizmo pasisavinanamų aminorūgščių, vitaminų, mikroelementų, bei fitocianino, stimuliuojančio medžiagų apykaitą ir imuninę sistemą, šaltinis. Haicao Gai kalcis gaunamas iš Liucao dumblių gausiausiai minėtas medžiagas sukaupusių dumblių.

Kalcis svarbus:
  • esant vitaminų ir mikroelementų stokai dėl netinkamos mitybos ar kt.;
  • esant padidėjusiam kalcio poreikiui (augantys vaikai ir paaugliai, nėšumas ir kūdikio maitinimas krūtimi,
  • dideli fiziniai krūviai, gausus prakatavimas, pan.);
  • kraujagyslių būklei palaikyti; sergant alerginėmis ligomis;
  • nagų bei plaukų būklei palaikyti;
  • kaulų lūžiai; kaulų ir dantų būklei palaikyti;
  • klimakteriniu ir poklimakteriniu periodu;

Naudojimas suaugusiems: 1-2 kapsulės 2-3 kartus per dieną po valgio užsigeriant šiltu vandeniu. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikymas: laikyti sandariai uždarytame originaliame buteliuke, vėsioje sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir nuo aukštos temperatūros.

Pakuotė: 100 tablečių po 800 mg.

Tinka vartoti:18 mėn. nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės.

Išsaugoti prekę
bottom of page