top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Faradoterapinis šilumos diržas kelių sąnariams

00027
€330.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Faradoterapinis šilumos diržas kelių sąnariams (ir kitiems stambiems sąnariams)

Poveikis ir naudojimas:

  • Normalizuoja kraujotaką kelių ir kitų stambių sanarių srityse. Mažina ir pašalina sanarių skausmus. Yra labai efektyvus sąnarių ligų profilaktikai.
  • Kelių ir kitų stambių sanarių funkcijų pažeidimas (artrozė, artritas, poliartritas, sumušimai, patempimai, išnirimai).
  • Stimuliuoja kraujuotaką, skiedžia kraujo sustingimą ir atstato kraujagyslių praeinamumą, sumažina ištinimo procesus, mažina skausmo sindromus, stimuliuoja pažeistų sąnarių audinių atsinaujinimą.
  • Gydo peršalimą, reumatą, yra labai veiksmingas esant reumatinio pobudžio sąnarių uždegimui, skysčio susikaupimo sąnariuose, varikozes ir kitais simptomais.
  • Didina kelių sąnarių judrumą, saugo nuo kelių sąnarių sužalojimų, kliudo kaulinio audinio poliferacijai ir dyglių susidarymui.
  • Naudojant faradoterapinius diržus, stiprėja organizmo imuninė sistema.

Bendrosios kontraindikacijos: onkologiniai susirgimai (ypač 3 ir 4 stadijos vėžys) sunki širdies kraujagyslių patologija, sunkios psichikos ligos, nėštumas, širdies stimuliatorius.

Naudojimo būdas:

Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.
Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia ne dažni, o reguliarūs seansai. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį procedūrų metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį juostos paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant juostos esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas – ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).

Rekomenduojamas naudojimo laikas – 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.

Išsaugoti prekę
bottom of page