top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Dušo gelis su kordicepsu 500ml

00017
€13.20
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
Gelis švelniai valo odą, veiksmingai pašalina nemalonų kvapą ir niežėjimą, maitina ir apsaugo odą. Hialurono rūgštis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris veiksmingai išlaiko drėgmę, o oda tampa lygi ir elastinga.Produkto sudėtis:

Alyvuogių ekstraktas. Alyvuogių aliejaus riebiosios rūgštys ir natūralūs riebaluose tirpūs vitaminai yra labai naudingi odai. Šie komponentai maitina ir pagerina odos būklę, atkuria natūralų elastingumą, suteikia odai švelnumo ir elastingumo. Alyvuogių aliejus lengvai įsiskverbia į odą ir nepalieka riebalinių pėdsakų. Tai yra visiškai natūralus ir saugus odos priežiūros komponentas.

Kininis kordicepsas. Kordicepse yra daug maistinių medžiagų, kurios padidina odos atsparumą įvairiems dirgikliams, esant tiek trumpam tiek ilgam naudojimo laikui. Ekstraktas efektyviai sumažina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį, atstato pažeistas ląsteles, pagreitina jų regeneraciją, efektyviai sulėtina odos senėjimo procesą, prisotina odą maistinėmis medžiagomis.

Monje vaisių šaknų ekstraktas. Monje šakniavaisiai padeda atsikratyti niežulio ir uždegimo, nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Jie dažnai naudojami kinų tradicinėje medicinoje odos ligų gydymui.

Šparagų ekstraktas. Šparaguose esanti rūgštis yra antioksidantas, apsaugantis nuo nesočiųjų riebalų rūgščių oksidacijos. Šis komponentas dažnai įtraukiamas į odos priežiūros produktus kartu su vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, sustiprinant jų poveikį. Naudojamas odos keratinizavimui sulėtinti ir gydyti, išlaiko odą minkštą, elastingą ir ją drėkina.


Išsaugoti prekę
bottom of page