top of page

Norėdami pasikonsultuoti dėl Fohow produkcijos vartojimo, galite kreiptis į mūsų klinikos gydytoją. Tel.: +370 615 63483

Bioenergetinis Meridianų Masažuoklis BEM 3.0

00023
€1 958.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Bioenergetinio masažuoklio poveikis yra pagrįstas tradiciniais kinų medicinos meridianų principais ir vidaus organų darbo teorijomis, kartu apjungiant šiuolaikinės medicinos mokslų pasiekimus bioinformatikoje, energetikoje, neurologijoje ir kituose moksluose. Pažangiausių šiuolaikinių technologijų dėka, bioenergetinis masažas imituoja tokias tradicines kinų medicinos technikas, kaip akupunktūra, guašo masažas, tuina, prideginimas (ugnies terapija), vakuuminė (baguan taurių) terapija ir kitiems metodams.

Bioenergetinis masažas tiesiogiai veikia biologiškai aktyvius taškus, todėl pagreitėja organizmo sveikimas, išvalomi meridianai, atstatoma normali kraujo cirkuliacija, pakeliama ČI (Qi gyvybinė energija) organizme, atstatomas IN-JAG (Yin-Yang) balansas vidaus organuose. Ši metodika yra efektyvi profilaktikai, įvairių organizmo sutrikimų korekcijai, o taip pat sveikatos palaikymui. Ji harmoningai sąveikauja su trimis pagrindiniais Fohow JANG-ŠENG (Yang-Sheng) principais: Jang –Šeng psichologija, Jang –Šeng elgesiu, Jang – Šeng mityba. Idealiai tinka naudojant pagrindinius produkcijos (reguliacija, valymas, atstatymas) produktus. Galima naudoti kaip efektyvią papildomą priemonę susirgimų profilaktikai ir sveikatos palaikymui.

Aštuonios pagrindinės bioenergetinio masažo funkcijos:
1. Toksinų pašalinimas ir kraujo valymas.
2. Kraujotakos (kraujo apykaitos) pagerinimas.
3. Metabolizmo padidinimas.
4.Padidina lastelių aktyvumą, sustiprina imunitetą ir pakelia organizmo gebėjimą atsistatyti.
5.Sumažina tinimus, pašalina skausmus, sustiprina kaulus ir raumenis.
6.Reguliuoja vegetacinę nervų sistemą, pagerina miego kokybę.
7. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas, atlieka figūros korekciją ir duoda kosmetinį efektą.
8. Valo meridianus, pašalina užsistovėjusį kraują.

Išsaugoti prekę
bottom of page