Refleksinių zonų terapija - Metamorfozė

Metamorfinis metodas yra patobulinta refleksinių zonų terapija, kuri amžiaus pradžioje buvo išvystyta amerikiečių gydytojo William'o Fitzgerald'o. Jis padalino kūną į dešimt išilginių zonų (nuo galvos iki kojų ir rankų). Vėliau šis darbas buvo patobulintas Eunice D.Ingham kaip refleksinių zonų terapija. Šiandieną yra laikomasi nuomonės , kad kiekviena kūno ląstelė yra holograma, t.y. kiekviena ląstelė turi bet kurios kitos ląstelės ir viso sutvėrimo informaciją...

Maždaug prieš 50 metų refleksinių zonų terapija buvo toliau patobulinta britų gydytojo Robert'o St. John'o. Jis nustatė, kad daugelis kūno negalių iššaukia blokadas stuburo refleksinėse zonose. Masažas stuburo srityje buvo toks pat efektyvus , lyg būtų dirbama su visa koja. Gydytojas nustatė, kad dirbant užkulnio srityje, pacientams atsirasdavo motininio principo asociacijos; taigi jis pavadino šią sritį motininiu principu. Motininis principas apima lytinius organus, gimdymą, kryžkaulį. Tėvo principas apima galvos, nervų sistemos, sunkumų su savo tėvu arba tėviškuoju principu (teisė būti pačiu savimi, autoritetas). Toliau šio metodo vystymo eigoje gydytojas perkėlė nėštumo laiką į stuburo, kojų, rankų ir galvos refleksines zonas. Tuo būdu stuburo sritis tapo laiko sampratos nešėju.

Trumpai : Darbo metamorfiniu metodu metu dirbama su ta laiko atkarpa , kurioje įtvirtintos visos mūsų savybės.

Ši terapija naudojama iššaukti pasikeitimus kūne. Metamorfozės metodas veikia laiko lygmenyje ir įgalina gyvybinę jėgą iššaukti pasikeitimus paciente. Gydantysis koncentruoja savo dėmesį į gyvybinę jėgą, kuri prateka visus laiko lygmenis.Atpailaidavus laiko lygmenis, paciento gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje.

Accordion 1

Kainynas

Kontaktai