Psichosomatinis žmogaus organizmo ištyrimas

PSICHOSOMATINIS ŽMOGAUS ORGANIZMO IŠTYRIMAS

- Tyrimo metu nenaudojama jokių spinduliavimo šaltinių.

- Ištiriamas visas organizmas.

- Tinka visoms amžiaus grupėms, pradedant nuo 2 metų.

- Nustato labiausiai pakenktų organų funkcinius sutrikimus, bei sisteminius pažeidimus.

- Atliekamas greitai. Patikimumas siekia 80-85%.

Psichosomatinio žmogaus organizimo ištyrimo metodo dėka žmoguje fiksuojami pakitimai ne tik ląsteliniame lygmenyje, bet ir chromosomose bei DNR struktūroje, todėl šis ištyrimo metodas padeda nustatyti organizmo ir organų pokyčius ankstyvoje stadijoje, kai dar nėra išreikštų pakitimų ar nusiskundimų. Gaunama informacija apie organizmo būklės pakitimų besiformuojantį procesą, jo pradžią.

Įvertinimą atlieka - vidaus ligų gydytoja, kuri taip pat konsultuoja, paskiria gydymą, parenka vaistus, procedūras, tolimesnį ištyrimą. Jeigu reikalinga - nukreipia kitų specialistų konsultacijoms.

Psichosomatinis žmogaus organizimo ištyrimo metodas vyksta pacientui matant. Pacientas patogiai sėdi su ausinėmis, o kompiuterio monitoriuje pasirodo spalvoti organų vaizdai.

Šio tyrimo pobūdis yra sukoncentruotas į kūną, psichiką ir aplinką, kurioje gyvena žmogus. Kiekvieno žmogaus sutrikimas, nusiskundimai - tai individualus atvejis, todėl reikalauja būtent tam žmogui individualios korekcijos,ištyrimo,paskyrimų,procedūrų .  

Accordion 1

Kainynas

Kontaktai