Biorezonansinė organizmo funkcinė diagnostika

BIOFUNKCINIS KOMPIUTERINIS TESTAVIMAS --- nustato elektrofizikinių reakcijų pokyčius žmogaus organizme.

- Jo patikimumas siekia 80-85%.

- Jis nenaudoja jokių spinduliavimo šaltinių.

- Atliekamas tiksliai ir greitai.

- Tinka visosm amžiaus grupėms, pradedant nuo 2 metų...

- Nustato labiausiai pakenktų organų funkcinius sutrikimus, bei sisteminius pažeidimus, nes ištiriamas visas organizmas visumoje..

Biofunkcinio testavimo metodas grindžiamas teiginiu, kad viskas gamtoje - molekulė, gyva ląstelė, atskiri organai ir visas organizmas skleidžia tik jiems būdingų chrakteristikų elektromagnetines bangas, t.y turi savo elektromagnetinę informaciją. Bet kokie pakitimai fiksuojami ne tik ląsteliniame lygmenyje, bet ir chromosomose bei DNR struktūroje, todėl šis tyrimas padeda nustatyti organizmo ir organų pokyčius ankstyvoje stadijoje, kai dar nėra išreikštų pakitimų ar nusiskundimų, gaunama informacija apie organizmo būklės pakitimų besiformuojantį procesą, jo pradžią, o pakitimai jau susiformavę ląstelėje.

VISAS BIOFUNKCINIS TESTAVIMAS vyksta pacientui matant. Pacientas patogiai sėdi su ausinėmis, o kompiuterio monitoriuje pasirodo spalvoti organų vaizdai.. Organų būklės įvertinimą atlieka - vidaus ligų gydytojas, kuris konsultuoja, paskiria gydymą, parenka vaistus, procedūras, tolimesnį ištyrimą. Jeigu reikalinga - nukreipia kitų specialistų konsultacijoms.

Šio tyrimo pobūdis yra sukoncentruotas į kūną, psichiką ir aplinką, kurioje gyvena žmogus.

Gydytojo požiūris - kiekvieno žmogaus sutrikimas, nusiskundimai - tai individualus atvejis, todėl reikalauja būtent TAM žmogui individualios korekcijos..ištyrimo..paskyrimų, procedūrų.

 

 

Accordion 1

Kainynas

Kontaktai